Про РВ

Про раннє втручання

Програми, напрямки діяльності, специфіка роботи, наші спеціалісти

Чому необхідно звернутися до нас?

Раннє втручання надає свої послуги насамперед дітям перших років життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних факторів ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу у ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу і є можливість попередити ускладнення неповносправності в функціонуванні сім`ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини.

Діяльність програми здійснюється міждисциплінарною командою, в якій спеціалісти тісно
співпрацюють між собою, оскільки тільки у такий спосіб сім`ї та дитині може бути надана цілісна, комплексна допомога.

До команди Раннього втручання входять такі фахівці як:

Психолог

Психологи намагаються зрозуміти кожен аспект розвитку, включаючи і те, як діти вчаться, думають, взаємодіють і емоційно реагують на оточуючих, знаходять друзів, розуміють емоції та особливості власного розвитку, їх темперамент та навички.

Фізичний терапевт

Спеціаліст, сфера діяльності якого руховий розвиток дитини. Розвиток відбувається за закладеною природою програмою, тому усі вміння та рухи які освоює дитина формуються не хаотично, а послідовно та поетапно.

Спеціаліст з комунікації (логопед)

Напрям логопедія вивчає порушення мовлення, методи їх попередження, виявлення й усунення за допомогою спеціального навчання. Логопед - фахівець, який займається порушеннями мовленнєвої комунікації.

Лікар (педіатр, невролог)

Педіатр – це перший лікар, до якого звертаються батьки за консультацією або для огляду малюка в разі, коли виникає привід для занепокоєння про його стан здоров'я.

Рівноправними членами команди також є батьки дитини, саме вони є експертами стосовно нагальних потреб та можливостей своєї дитини. Послуга Раннього втручання надається як в спеціально організованих центрах раннього втручання, так і дома, та в інших місцях в яких сімя може стикатися з проблемами та перепонами (дитячі майданчики, магазини, та ін.), тому що головна мета - це підвищення можливостей дитини в її природньому середовищі.

ЦРВ - допомога родинам

Проиграть видео

Наші дипломи і сертифікати

certificate-img1
certificate-img2
certificate-img3
certificate-img4

Розклад роботи

Понеділок – Четвер 9.00 – 18.00

П’ятницяМетодичний день

Субота – НеділяВихідні

Зателефонуйте

(063) 584 22 10

Зробіть перший крок, зверніться в Центр Ранноього Втручання

Health
Insurance

Visit the Help Center