Питання та відповіді
Що таке онлайн скринінг?
Онлайн скринінг – це перевірка дитини у віці від 3 місяців, для раннього виявлення відставання або відхилення в розвитку. Раннє виявлення біологічних та соціальних факторів ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу у ранньому віці. Пройти онлайн скринінг ви можете на нашому сайті.Що таке Раннє втручання та з якими дітьми працюють фахівці Центру РВ?
Послуга Раннього втручання, це допомога сім’ям які виховують дітей від 0 до 4-х років з затримкою в розвитку або можливостю її винекнення, або які належать до групи ризику. (Недоношеність, наслідки пологової травми, вроджена патологія, генетичні синдроми, хромосомні захворювання, затримка психічного, мовного, моторного розвитку).Чому необхідно звертатись до Центру Раннього вручання та скільки триває курс?
Центр Раннього втручання надає свої послуги насамперед дітям від 0 до 4 років, коли розвиток дитини особливо піддається впливу і є можливість попередити ускладнення, як фізичного так і психосоціального розвитку дитини. Раннє Втручання – це послуга безперервного супроводу сім’ї, яка є довготривалою, на відміну від курсів реабілітації, яку надають окремі установиЧи є платною послуга РВ?
Чи є платною послуга РВ? Послуга РВ надається безкоштовно.Як потрапити до послуги?
Як потрапити до послуги? Для потрапляння до послуги Раннього втручання, по-перше необхідно заповнити скринінг-тест. Отримати його ви можете відправивши електронний лист на нашу пошту crvcompass@gmail.com. Після обробки скринінг-тесту адміністратором, він зв’язується з сім’єю та записує її на первинну зустріч з фахівцями раннього втручання. Після проведення первинної зустрічі командою фахівців раннього втручання разом з батьками буде прийнято рішення, чи потребує родина послуги раннього втручання. Більш повну інформацію вам надасть адміністратор Центру РВ за телефоном 048-799-87-31.Які фахівці будуть працювати з дитиною?
У програмі РВ з сім’єю працює команда фахівців: практичний психолог, логопед, фахівець з фізичної реабілітації, дитячий лікар-невролог, фахівець із соціальної роботи.
Як і де будуть проходити зустрічі?
Як і де будуть проходити зустрічі? Коли сім’я потрапляє до послуги Раннього втручання, їй призначається зустріч. На первинній зустрічі, тривають 50 хвилин, відбувається знайомство фахівців із дитиною та родиною. На ній присутні два фахівця, які надають інформацію, як працює Центр Раннього втручання. Батьки зможуть розповісти які в них є труднощі та що їх турбує на даний час. Друга зустріч триває дві години та називається інтерв’ю «Звичайний день». Батьки надають фахівцям інформацію про щоденні активності сім’ї та участь дитини у них. Основна мета зустрічі – визначити пріоритетні завдання сім’ї для подальшого складання Індивідуального сімейного плану втручання. Наступні зустрічі фахівців з сім’єю проходять 1 раз на тиждень і тривають 50 хвилин. Відбуваються вони у природньому середовищі сім’ї (вдома, на майданчику, магазині і т.д). Навіщо потрібні домашні візити ?
Навіщо потрібні домашні візити ? Система раннього втручання пропагандує роботу не в центрі, а в домашніх умовах, в яких знаходиться дитина кожного дня. Домашнє візитування може проходити як вдома так і на дитячих майданчиках, а також, можливо, в магазині чи на новій пошті. Спеціалісти раннього втручання йдуть туди, де є проблема у сім’ї аби враховувати особливості середовища, де росте і розвивається дитина. Відвідуючи сім’ю, спеціалісти допомагають зрозуміти батькам як правильно організувати домашній простір аби дитині було якомога зручніше приймати учать у буденних справах. .Залишилися питання?
Розклад роботи
Філіал на вул. Канатна, 27
Понеділок – Четвер9.00 – 18.00
П’ятницяМетодичний день
Субота – НеділяВихідні
Філіал на вул. Академіка Глушка, 32а
Понеділок – Четвер9.00 – 18.00
П’ятницяМетодичний день
Субота – НеділяВихідні