Самулевич Олександра Євгенівна

Посада і місце роботи:

У своїй роботі фахівець з комунікації допомагає батькам заохочувати використання мови в щоденних ситуаціях, в яких бере участь дитина, створювати середовище, що сприяє підвищенню комунікативної активності дитини. За необхідністю фахівець навчає батьків включати засоби, що допомагають дитині приєднатися до активного спілкування з оточенням і участі у власному житті : використанню жестів, зображень, технічних засобів комунікації..

Освіта:

В липні 2010 року закінчила Одеське обласне базове медичне училище за фахом;Сестринська справа;. У вересні цього ж року поступила на заочну форму навчання Київського національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова на факультет корекційної педагогіки, який з відмінністю закінчила в червні 2014 року, отримавши ступінь магістра по спеціалізації;Дефектолог (сурдопедагог) 

Досвід роботи:

З вересня 2010 по квітень 2016 року – медична сестра операційна у відділенні екстреної травматологічної і хірургічної допомоги Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

З травня 2018 року по теперішній час – фахівець з комунікації Центру раннього втручання.

Приймала участь у таких тренінгах:

Програма курсів підвищення кваліфікації Одеської академії неперервної освіти одеської обласної ради :

– «Поведінкова терапія нетипової поведінки у дітей» (14 академічних годин).

– «Розлади аутистичного спектру : сучасні підходи до діагностики та коррекції» (12 академічних годин).

Приймала участь у конференції «Раннє втручання: назустріч новій парадигмі через партнерство професіоналів, сімей та суспільства» Харків 10-12 жовтня 2018 р.