Шульга Ірина Олександрівна

Посада і місце роботи:

Педагог

Освіта:

1996р.- бухгалтер, Одеський обласний навчальний центр, Міністерства статистики України.

2002р. – Технологія бізнес – планування Інститут післядипломної освіти керівних працівників та спеціалістів водного транспорту України

2003 р. – «Менеджмент організації» Одеський політехнічний університет. Спеціаліст.

2018-2020- Уманський педагогічний університет, магістратура, факультет соціальна робота та психологія.

Стаж роботи:

з 2001-2002- економіст «Спецкомбінат» м. Котовськ

з 2002-2004- економіст 1 кат. Планового відділу економічного університету.

з 2011 і по нині – голова громадської організації «Особливі діти» Активно співпрацюю с департаментами соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти як міста так і області .

з 2016 року учасник платформи «Батьки за раннє втручання в Україні».

З 2018 року – регіональний представник від платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» в Одеському регіоні. Вересень 2019р. і по нині – Центр раннього втручання. Фахівець з соціальної роботи

в 2018 році виграла та провела проект по міні гранду с фінансовій підтримки Європейського Союзу (ЄС) «Раннє втручання – «до» і «після»
в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ)

«Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

жовтень 2018- конференція ЕCI- учасник від батьківської платформи. Активний учасник програми «твінінг» від Міністерства Соц. Політики.
З задоволенням проходжу різні навчання, та тренінги. Отриманні знання застосовую на практиці.

2019р. Виграла та успішно провела міні грантовий проект «Партнерство. Фахівці-батьки-влада», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджують HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ)

2019 р. Виграла з обласного бюджету проект «соціально – психологічна реабілітація осіб з інвалідністю». До кінця року іде реалізація проекту.

2019р. – виграла з міського бюджету соціальний заказ по створенню відеоролика про послугу раннє втручання. До кінця року успішна реалізація проекту.